דבר המנהלת

א' אלול, תשע"ט 

 

" אם נדע להתבונן, את עצמנו לכוון

ונבחר תמיד בדרך הטובה

אם נדע להתבונן, יהפוך גם השכן

לאי מוקף  בים של אהבה

להקשיב, להבין לאהוב"

 

קהילת תל"י היקרה,

 

בשעה טובה ומוצלחת תפתח מחר שנת הלימודים תש"פ ובשערי בית הספר יכנסו כ-520 תלמידים שמחים ונרגשים.

 

 במהלך חופשת הקיץ נערכנו לפתיחת שנת הלימודים, תכננו את העשייה החינוכית והיעדים לשנת הלימודים החדשה, זכינו להתחדש במבנה חדש בן 6 כיתות, אולם ספורט וחצר משחקים חדשה וייחודית.

 

השבוע האחרון  לחופשה הוקדש להיכרות אישית של התלמידים עם המחנכות ולקליטתם של תלמידים והורים חדשים למשפחת תל"י. אנו מאחלים לכל המצטרפים החדשים למשפחה: מורים, תלמידים, הורים וסייעות קליטה קלה ושנה מעצימה וחוויתית.

 

אנו מבקשים לאחל לכל אחד ואחת מכם שנה של למידה מהנה ומאתגרת. שנה שבה נמשיך לקדם  נתינה וערבות הדדית. שנה שבה נכיר את הסובבים אותנו בכל יום מחדש, נפעל להבין  ולאמץ  את חווית ה"יחד" שיש בה כוח לחזק  אותנו כיחידים וכקבוצה.

 

 כוחה של מילה, מרכזיותה של חיבה, קסמיה של הקשבה, של אמפתיה, היכולת  להבין, להכיל ולאהוב כל ילד- הם חלק מרכזי מסודות החינוך שלנו. אנו נמשיך לטפח, לחזק ולהצמיח, להעמיק שורשים, לפרוש כנפיים ולהגביה עוף, כשמטרת העל שלנו היא אושרו של כל תלמיד ותלמידה, של כולכם, בבית הזה, שהוא ביתכם.

 

"יהי רצון מלפניך, ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתהא השנה הזאת הבאה עלינו ועל כל עמך בית ישראל: שנת אורה; שנת ברכה; שנת גילה; שנת דיצה; שנת הוד; שנת חיים; שנת יושרה; שנת שמחה; שנת ענווה; שנת חיים טובים; שנה שתמלא את משאלות לבנו לטובה…" אמן!

 

 

שלכם,

אפרת רונן -ליפניק מנהלת בית הספר

והצוות החינוכי